VAŽNA OBAVIJEST!
Dragi posjetitelji,
obavještavamo vas da će se u Muzeju Prigorja provoditi dezinsekcija, zbog čega će muzej biti zatvoren za posjetitelje u:
- Petak, 19.6. cijeli dan
Dezinsekcija je postupak uklanjanja insekata koji mogu štetiti muzejskoj građi. Ova mjera je nužna kako bismo zaštitili predmete i osigurali njihovu dugotrajnu očuvanost.
Hvala na razumijevanju i vidimo se uskoro!
Vaš Muzej Prigorja 🏛️
